امام حسین عزیزم .ای قربان سرازتن جدات بشم پسرفاطمه .واقعا دعبل خوش سراییده که فاطمه کجایی که بیایی ببینی برکرانه رود فرات فرزندت حسین تشنه لب شهید شده ای حسین عزیزم ای ملجا وپناهگاه من ای امام حسین عزیزوغریبم .جزتوهیچکس رو نداشتم که دراین دل شب باهش صحبت کنم وازدغدغه هام ودلخوریهام وازشکایتهام ازروزگار پیش اون حرف بزنم .امام حسین شمایی که به هنده زن یزید شفا میدید شماییکه باخردسال ترین یارتون حضرت علی اصغر اون هنرنمایی باشکوه عاشورا واون حماسه بزرگ رو می افرینید .امام حسین دلباخته شماهستم وارزوی جز دیدار ودر آغوش کشیدن شما وبوسه زدن برگلوی هزار پارتون ندارم .امام حسین خیلی خسته ام ازروزگار واز طعنه های دوستان کاش میشد همین الان بال درمب اوردم وخودم رو به کنار ضریحتون میرسوند وتک وتنها کنار ضریحتون باهتون نجوا میکردم ورازدل میگفتم وسلام وثنا میشنیدم مثل ابراهیم مجاب .امام حسین من مادرم فوت شده وفقط پدرم برام مونده امام حسین این سرپرست شکسته دل واین سقف وعمود خیمه امون رو برامون حفظ کن .وقتی حضرت عباس شهید شد رفتید وعمود خیمه رو ورداشتید امام حسین ازاین یتیم تر وغریب تر نخواه مارو ماییکه شبیه طفلان مسلم هستیم ودرروضه خانگیمون اهل ودوستان نذری برای شخص خودما می ارند وازخود ما یتیمان التماس دعا دارند .نمیدونم اونا تووجود وچهره ما چی دیدند که این عکس العمل رودارند ولی این هم خودش سعادتییه ‌امام حسین جیگرم خیلی سوخته بخاطر مرگ مادرم .امام حسین مادرخوب ومهربونم رو توخاک گذاشتم وازقبرستون اومدم خونه والان ۹ساله که میگذره .چی میشه امام حسین ازخدابخوای دیگه داغ کس دیگه ای رو نبینم .امام حسین چقدرتنهایی بکشم چقدرغربت تحمل کنم .چقدر اشک بریزم وناله سربدم توقبرستونها کنارقبرهای نزدیکانم .تاکی انتظار بکشم شاید فرجی بشه .امام حسین خیلی دلم شکسته .این یه یتیمه که داره گریه میکنه وعرش خداوندی رو به لرزه درمیاره .امام حسین ارومم کن وحاجتمون رو بده ومارو ازمردم بی نیاز کن همونطور که کردی وهمه به محبت ونگاه مادوتا یتیم نیازمند ومتوکل هستند .امام حسین داغ نعل اسب هنوز رو سینت هست داغ تنهایی وغربت وبی کسی هنوزتو فریادت در عصر عاشوراتوگوشم زمزمه میشه .به تنهاییت قسمت میدم تنهامون نزار ‌به مظلومیت ت قسمت میدم بیکسمون نزار اقا جان .توت الیمه دستمو بگیر .دست تنها وغریب منو تودستای مردونت که خداهم به اون افتخار میکنه بگیر .خیلی درد دارم خیلی غصه تودلم انبار شده امام حسین .اشکام امشب همش ریخت رو زمین .هیچکس بهش نگاه هم نکرد ولی توفراموشمون نکن .توکه هنده رو هم فراموش نکردی چه برسه بما شیعیانت .امام حسین عزیزم .

حسین ,امام ,خیلی ,امام حسین ,حسین عزیزم ,قسمت میدم ,وعمود خیمه ,حسین خیلی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

طراحی شرکت طراحی دکوراسیون اُراکو پورتال موسیقــــــــــــــــــــی جــــــــــــــنـــــــــوبـــــــــ ایران_‎جنوب موزیک‎ ‎ < WwW.JenobMusic.ir > خرید اینترنتی پدافند غیرعامل و تاثیر رونق تولید جاذبه های دیدنی ایران graygirl.blogfa.com پژوهش دینی